„Festynowy zawrót głowy, czyli dla każdego coś fajnego”.

Chociaż wydarzenia miały miejsce 12. czerwca, to chyba warto wrócić do nich na chwilkę .

Nasza szkoła, dzięki wsparciu sponsorów, zaangażowaniu rodziców, nauczycieli oraz samych uczniów  już po raz 21 zorganizowała imprezę pod znamiennym tytułem „Festyn Rodzinny”. Na boisku Węgrzcanki  zgromadziły się całe rodziny, by uczestniczyć w przygotowanych  atrakcjach. Oczywiście, najważniejsza była loteria i niecierpliwe oczekiwanie na wylosowanie właśnie TEGO numeru. Niestety, nie wszyscy usłyszeli wywoływany numer swojego losu. Ale każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Odważniejsi mogli zmierzyć się z trasą rowerową i zdobyć potwierdzenie swoich motoryzacyjnych umiejętności. Przy specjalnie przygotowanych stanowiskach można było się nieco zrelaksować:  malować bajkowe postacie, zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, ułożyć origami, pobawić się kostką Rubika, podziwiać osiągnięcia naszych szkolnych sportowców, pokosztować ożywczej lemoniady czy wreszcie zachwycić się występami najmłodszych artystów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się popularne dmuchańce oraz barwne farby, które można było rozsypywać wokół siebie i innych. Na szczęście dzięki zdjęciom można te chwile wspominać.