BEZPIECZNE WAKACJE

Wakacje to czas relaksu, odpoczynku i zabaw. W trosce o bezpieczeństwo dzieci we wtorek 21 czerwca 2022 r. dla uczniów klas młodszych został zorganizowany apel pt. „Bezpieczne wakacje”.

Klasy 1 c i 3 a przygotowały program artystyczny, w którym przypomniały podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się w lecie nad wodą, w górach, w lesie, w domu i w kontaktach z nieznajomymi oraz wszystkie ważne numery telefonów alarmowych. Dobre rady przekazane w formie krótkich wierszyków i piosenek bardzo się wszystkim podobały.

Na końcu apelu pani Dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy laureatom konkursów, w których brali udział uczniowie klas I – III.

Korzystając z czasu wolnego nie zapominajmy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa !