#SOLIDARNI Z UKRAINĄ

W imieniu Samorządu Szkolnego oraz Szkolnego Koła Caritas bardzo gorąco dziękujemy za tak liczny i szybki odzew na akcję Caritas Polska Pomoc dla Ukrainy.
Dziękuję również Radzie Rodziców za sfinansowanie produktów żywnościowych.

Zachęcamy do dalszego włączania się do akcji CARITAS POLSKA poprzez:

1. Wpłaty dowolnych datków (szczegóły na stronie www.caritas.pl/ukraina)
  2. Wyślij SMS o treści UKRAINA pod numer 72052
  3. Gdyby ktoś z państwa jeszcze chciał przynieść jakieś dary, bieżące potrzeby to:
  • każde ilości leków: środki przeciwbólowe, środki przeciwgorączkowe, środki na odparzenia, środki opatrunkowe, środki dezynfekujące itp.
  • kosmetyki: mydła, szampony, żele do kąpieli, szczoteczki i pasty do zębów itd.
  • środki higieniczne: wkładki, podpaski
  • pieluchy dla dzieci w różnych rozmiarach
  • jedzenie dla dzieci: kaszki, gerberki, soczki, wody mineralne
  • baterie, latarki, przedłużacze
  • kosze i worki na śmieci

BARDZO PROSIMY O NIEPRZYNOSZENIE UBRAŃ, ZABAWEK I PLUSZAKÓW, gdyż takie rzeczy nie są przyjmowane w punktach odbioru.

Akcja trwa do odwołania. Proszę składać dary do pudła w szkole przy głównym wejściu lub w sali nr 18 w budynku dawnego gimnazjum.