STOŁÓWKA SZKOLNA INFORAMCJA

INFORMACJA

• Zapisy na posiłki dla uczniów i przedszkolaków będą się odbywały telefonicznie lub od zaplecza budynku szkoły (wejście do kuchni).
  • Zalecamy dokonywać opłat przelewem bankowym, w tytule podając: Imię, nazwisko, klasa, rodzaj posiłku, ilość posiłków. Informację dotyczącą ewentualnych wyłączeń (np. bez czw. śr  czy konkretne dni w które będą uczęszczały na obiady).
  • Wpłaty przelewem na obiady za miesiąc wrzesień 2020 można dokonywać  od 31. 08 2020
  • Wpłaty gotówkowe lub kartą płatniczą od 01.09 do 04.09 2020 od zaplecza kuchni.
  • Ilość dni pracujących dla szkoły i tym samym dla stołówki we wrześniu wynosi 21 (02.09 – 30.09)
  • Posiłek jednorazowy na dany dzień, należy wykupić w dzień poprzedzający lub w dniu bieżącym do godz. 9.00. Dzieci, nauczyciele i  personel szkolny w okienku stołówki, rodzice od zaplecza kuchni.
  • Uczniowie uczący się w budynku byłego gimnazjum, będą mieli możliwość zakupu jednorazowego obiadu na dany dzień, w sklepiku szkolnym o godz. 9.00
  • W zależności od oferowanego obiadu w danym dniu, jego zakup po godz. 9.00 może być utrudniony lub odmówiony.
  • W przypadku choroby, wyjść klasowych, wycieczek, itp. prosimy o zgłoszenie rezygnacji z obiadów z jednodniowym wyprzedzeniem lub w danym dniu do godz. 8.30 telefonicznie lub SMS pod numer tel. 600 271 596. Koszt obiadu zostanie odliczony w kolejnym miesiącu,
  • Niewykorzystane obiady, niezgłoszone nieobecności w danym miesiącu nie będą odliczane.
  • Termin wpłaty za obiady upływa 5 dnia każdego miesiąca. Nieuiszczenie terminowych wpłat skutkować będzie natychmiastowym brakiem możliwości korzystania ze stołówki szkolnej.
  • Obiady można również odebrać na wynos po opłaceniu opakowań jednorazowych.

CENNIK

ABONAMENT MIESIĘCZNY: