Pożegnanie absolwentów

Nietypowy rok, nietypowe pożegnanie. 26 czerwca 2020 nasi tegoroczni absolwenci zostali pożegnani w szkole. W szczególnych warunkach epidemicznych przyszło nam się pożegnać po ośmiu wspólnych latach.

Uczniowie klas ósmych w obecności nielicznej grupy rodziców i nauczycieli odebrali zasłużone gratulacje i nagrody. Zasłużyli sobie na szczególne podziękowania za sukcesy liczne naukowe, sportowe i artystyczne, a było ich niemało.

Jak co roku wybraliśmy najlepszego absolwenta szkoły, w tym roku został nim Jakub Krok, otrzymał on list gratulacyjny od Burmistrza Wieliczki, którego nie mógł niestety odebrać osobiście. Absolwenci również przygotowali krótkie pożegnanie w imieniu Samorządu Uczniowskiego.

Naszym tegorocznym absolwentom życzymy sukcesów w wybranych szkołach,  dobrych wyborów życiowych oraz samych dobrych wspomnień związanych z naszą szkołą.