Świetlicowy konkurs „Bukiet Pani Jesieni”

Jesień to wyjątkowa i piękna pora roku, a jesienne dary dają nieograniczone możliwości naszej wyobraźni. W październiku  został  rozstrzygnięty konkurs: „Bukiet Pani Jesieni”

Celem konkursu było:

• uwrażliwienie uczniów  na piękno jesiennej przyrody;
  • obserwacje środowiska, w którym zachodzą zmiany związane z nadejściem kolejnej pory roku;
  • stworzenie uczniom  możliwości odkrywania twórczego działania i eksperymentowania.

Wystawa prac plastycznych wzbudziła podziw i zainteresowanie wszystkich oglądających. W konkursie uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi jesiennymi bukietami.

Autorzy prac zatrzymali w nich jesienny nastrój, a z uwagi na to, że organizatorzy pozostawili pełną dowolność i swobodę twórczą autorom to prace były naprawdę niesamowite. Z tego też powodu jury w skład którego weszły: pani Renata Sawicka – Kot, pani Monika Osinowska –Koloch, pani Dorota Walinowska  postanowiło jednogłośnie przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce: Aleksandra Biedziak, Marcelina Biedziak

II miejsce: Malwina Korzeniowska

III miejsce: Aleksandra Rutkowska

Wyróżnienie: Maja Oleś , Iga Gieregowska

Laureaci oraz wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz słodycze.