Święta tuż tuż

Idą święta, lada moment choinka zagości w naszych domach a my powinniśmy pomyśleć już o tym w co ją ubierzemy. Uczniowie klasy 2b uczestniczyli w warsztatach malowania baniek, dbając w ten sposób o piękną tradycję.

Podczas warsztatów w ciepłej i przedświątecznej atmosferze zdobili bombki choinkowe. Poznali technikę dmuchania szklanych kul oraz ich srebrzenia. Następnie na gotowych, szklanych bombkach tworzyli własne, przepiękne kompozycje malarskie okraszone brokatem. Własnoręcznie wymalowaną i udekorowaną bombkę zawiozły do domu. Zajęcia dostarczyły dzieciom nie tylko wiele radości ale pozwoliły twórczo spędzić czas. Choinka ubrana samodzielnie wykonanymi dekoracjami będzie wyglądała wyjątkowo i nada magicznego charakteru świętom.