MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

W poniedziałek 5 grudnia 2018r. w ramach Mikołajek  uczniowie klas I-III wraz z  nauczycielami pojechali do kina Cinema City w Krakowie na film „ Dziadek do orzechów i cztery królestwa”

Film jest swobodną adaptacją  baśni E.T.A. Hoffmanna  pt. „ Dziadek do orzechów i Król Myszy” Opowiada o przygodach małej Klary poszukującej niezwykłego klucza, który pozwoli jej otworzyć pudełko z darem od zmarłej matki. W czasie poszukiwań trafia do tajemniczej krainy, gdzie spotyka  dziadka do orzechów-  żołnierza Philipa. Razem stają do walki ze złą władczynią Czwartego Królestwa, aby zdobyć klucz i zaprowadzić ład i porządek w całej krainie.

Mikołajkowy wyjazd  dostarczył uczniom wielu emocji i wszyscy wrócili do domów w doskonałych humorach.

„Dziękujemy Św. Mikołaju!”